Podpora

Kontakt na zákaznickou podporusp analytics i

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Našel jsem chybu ve vašem produktu ...

Prosím zašlete nám popis chyby ve formuláři technické podpory výše. Děkujeme!

Používám TTS formou DLL knihovny a potřebuji ji nainstalovat/aktivovat na novém počítači.

Ke knihovně musíte mít licenční (nebo aktivační) číslo, aktivační jméno a „confirmation“ číslo.

Pokud to vaše licence umožňuje, pomocí těchto údajů můžete knihovnu na této stránce aktivovat.

Mám z MegaWordu nebo z TTS připravený soubor pro offline aktivaci. Kde mohu aktivovat?

Prosím postupujte dle informací v aplikaci. Pomocí souboru můžete aplikaci aktivovat zde.

Chtěl bych Megaword použít pro přepis rozhovorů nahraných na diktafon. Bohužel v DEMO to vyzkoušet nelze. Bojím se, že to nebude dobře fungovat, protože v rozhovorech je často slyšet hmyz nebo vítr a jiné ruchy, někdy tomu je špatně rozumět.

Přepis ze záznamu v MegaWordu je možné použít pro záznam diktování jednou osobou, stejným stylem řeči jakým diktujete do MegaWordu. Je nutné diktovat např. interpunkci atd. a to v tichém prostředí, nejlépe s headset mikrofonem, správně nastaveným. Podle Vašeho popisu tomu Vaše záznamy neodpovídají a nemohu vám proto plnou verzi pro tento typ záznamů doporučit. Vyzkoušet si to teoreticky můžete i v DEMO verzi bez funkce převodu nahrávky pokud si uděláte zkušební testovací rozhovor s další osobou který povedete přímo u mikrofonu (umístěný stejně jako diktafon) se spuštěným MegaWordem.

Aktualizoval jsem slovník na novou verzi. Mohou starý slovník smazat?

Ve výběru uživatele a kompletu stačí umístit kurzor na požadovaný slovník a pravým tlačítkem myši je pak přístupná volba jeho smazání. Volba smazání slovníku není přístupná pro slovník, který právě používáte.

Co znamená volba „LITE verze“ v nabídce kompletů?

LITE verze vám umožní editovat soubory, které jsou uloženy ve formátu aplikace MegaWord (formát LVCSR). „LITE verze“ není určena k rozpoznávání, a proto v ní chybí i pravý ovládací panel. „LITE verze“ nepotřebuje licenci, může se  však používat pro úpravu souborů, které nadiktoval někdo jiný na jiném počítači, který vlastní plnou licenci MegaWord.

Mohou diktovat písmena z jiné abecedy než z české?

Pokud jsou tato písmena součástí celých slov, je nutno taková slova přidat do slovníku. Samostatná písmena lze také uložit do slovníku, například jako α [znak alfa], β [znak beta] apod.

Po startu diktátu neprobíhá žádné rozpoznávání.

Nejprve zkontrolujte na pravém ovládacím panelu, zda mikrofon reaguje. Dále zkontrolujte ve stavovém řádku na dolním okraji aplikace, je-li zde uveden správný typ mikrofonu, který užíváte. Připojení správných zvukových periferii je možné nastavit buď ikonou „nastavení mikrofonu“, anebo ikonou „nastavení aplikace“ v záložce „obecná“. Potížím s připojením akustických periferii předejdete, když budete používat doporučená zařízení.

Manuály a dokumentace

Manuál a dokumentace k programu MegaWord

Správa a aktivace licencí

Aktivace licencí

Starý způsob aktivace (2009)